Autor:

Admin

Utworzono:

13.08.2023

Kryształ Werbkowice w inauguracyjnym spotkaniu IV ligi uległ Startowi Krasnystaw 2:0. Werbkowiczanie znakomicie rozpoczęli to spotkanie stwarzając sobie w pierwszych 5 minutach dwie stuprocentowe sytuacje. Niestety strzały Piotra Packa okazały się nieskuteczne. W 39 minucie meczu wychodzącego na czystą pozycję napastnika przyjezdnych fauluje Karol Kowalski i w efekcie arbiter główny pokazuje czerwoną kartkę. Jak się później okazało kartka ta ustawiła losy tego spotkania.
W drugiej połowie zepchnięci do głębokiej defensywy nie potrafiliśmy kreować sytuacji podbramkowych. Efektem były dwie stracone bramki w 49 i 65 minucie. Nasi zawodnicy po drugim trafieniu rywali zupełnie stracili animusz a poziom gry w wykonaniu obu ekip wyraźnie spadł. Ostatecznie historia zatoczyła koło i znów zielono-żółto-niebiescy przegrywają mecz otwarcia tym razem w sezonie 2023/2024. Na pewno licznie zgromadzona publiczność może czuć się zawiedziona, bo nie na taki początek sezonu z pewnością liczyła.